На сумісних пристроях завантаження KB5003214 можна здійснити через "Центр оновлень Windows". При необхідності можна скористатися автономними налаштуваннями, які Microsoft опублікувала в офіційному каталозі оновлень. Оскільки оновлення не є обов'язковим, воно не буде завантажуватися і встановлюватися автоматично.

Цікаво TWS-навушники Huawei FreeBuds 4i отримали відзнаку за збереження екології

Що нового з'явилося у Windows 10

Що стосується нововведень, то найбільш помітним можна вважати появу віджета "Новини та інтереси" на панелі завдань. Досить навести курсор миші на відповідний значок на панелі завдань, щоб розгорнути віджет, контент для якого підбирається за допомогою служб Bing і MSN. За необхідності віджет можна приховати, клікнувши по ньому правою кнопкою миші і вибравши відповідний пункт контекстного меню.

Віджет
Віджет "Новини та інтереси" на панелі завдань / Фото 24 канал

Віджет новин має п'ять рядків плиток. Стрічка новин не безкінечна і щоб побачити більше новин, потрібно натиснути "See more news".

Віджет
Віджет дозволяє налаштувати показ новин за інтересами / Фото 24 канал

Варто зазначити, що віджет не підтримує української мови, що стосується і "Погоди", яка також відображається іноземною мовою.

Не пропустіть Найбільше за десятиління: вже скоро Microsoft представить масштабне оновлення Windows

Які помилки виправляє свіже оновлення

  • Виправлена ​​помилка, через яку закріплений на панелі завдань додаток "Ваш телефон" міг не запускатися у деяких випадках. Ця проблема з'явилася ще в Windows 10 (2004) і тепер розробники її виправили.
  • Також усунена проблема, пов'язана з некоректною роботою сенсорного пристрою при використанні декількох моніторів.
  • Виправлена ​​помилка, через яку вилучені з робочого столу об'єкти могли продовжувати відображатися.
  • Вирішено проблему з відтворенням відео при перемиканні з зовнішнього дисплея з підтримкою HDR на вбудований дисплей без підтримки HDR.
  • Також усунена проблема, пов'язана з неякісним звуком при використанні Bluetooth-навушників.