Про це заявив глава міністерства інформаційних технологій Індії, повідомляє Business Standard. Як відомо, раніше користувачі могли пересилати повідомлення у 5 чатів одночасно.

Цікаво Створили додаток, який відстежуватиме контакти з хворими на COVID-19 без урахування кордонів

Для чого обмеження

Таким чином месенджер вирішив боротись із поширенням фейків, пов'язаних із пандемією коронавірусу. Раніше у WhatsApp з'явилося багато повідомлень з дезінформацією про COVID-19.

"Ми відзначили значне зростання кількості надісланих повідомлень, які, як повідомили нам користувачі, можуть шокувати або поширювати дезінформацію", – кажуть у WhatsApp.

При цьому обмежувати пересилання звичайних повідомлень у компанії не планують. Кажуть, в умовах жорсткого карантину мільярди людей по всьому світу все частіше покладаються на WhatsApp, щоб підтримувати контакти з рідними і близькими.

WhatsApp вже вдавався до обмежень

У 2019 році WhatsApp обмежив одночасне пересилання повідомлень більш ніж п'яти контактам. Тоді в компанії це пояснили бажанням підтримувати образ WhatsApp як месенджера для особистого спілкування.

Тоді ж компанія почала позначати спеціальним символом повідомлення, переслані від одного контакту іншим більше п'яти разів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно