Принаймні так заявляє сама компанія. Як усе буде насправді, покаже час і витоки інформації, які супроводжують Facebook протягом усього існування компанії.

Цікаво PocketBook анонсував електронну книгу з великим E Ink-екраном та порівняно низькою ціною

Як це працюватиме

Facebook не може порушувати загальноприйняті норми приватності. Якщо соцмережа піде на це, її репутацію буде втрачено у численних позовах від користувачів. Тому поточна технологія наскрізного шифрування, яка не дозволяє аналізувати чати і голосові повідомлення та виклики, не підходить компанії, яка би хотіла пропонувати користувачам рекламу на основі їхнього листування в особистих чатах.

Нове гомоморфне шифрування вирішує цю проблему. І Facebook уже працює над ним.

За словами розробників нейромережі будуть аналізувати дані, не бачачи їх вміст і не вимагаючи ключа шифрування.

Сама технологія не нова. Вперше її випробували у далекому 2009 році. Проте тоді вона вимагала занадто великих потужностей і від неї відмовились. Тепер же технологічний прогрес змінив правила гри і Facebook знову звернула увагу на цей тип шифрування.

Хай там як, можна з великою імовірністю стверджувати, що рано чи пізно технологія буде впроваджена Facebook не лише у месенджер WhatsApp, а й у інші її продукти, наприклад Instagram. Пізніше, можливо, її слідами підуть й інші компанії.