Згідно з опублікованим скріншотом WABetaInfo, підтримка пристроїв з версіями iOS 10 та iOS 11 буде припинено з 24 жовтня поточного року. На користь цього припущення свідчить також той факт, що в розділі питань, що часто ставляться на сайті WhatsApp як мінімально необхідних характеристик вказана версія операційної системи iOS 12.

Не пропустіть Росія внесла Вікіпедію до списку на "приземлення" що це означає

Для таких моделей, як iPhone 5 і iPhone 5C, версія iOS 12 недоступна для встановлення, тому восени 2022 вони перестануть отримувати оновлення для WhatsApp. Втім, навряд чи так багато людей використовує той самий iPhone 5, що вийшов у 2012 році.

Скриншот
WhatsApp перестане працювати на iOS 10 та iOS 11 / Скриншот WABetaInfo

Чому WhatsApp перестає працювати на старих смартфонах

Як зазначив WABetaInfo, відмова від підтримки версій iOS, що втратили актуальність, необхідна для реалізацій підтримки нових функцій, що з'явилися в WhatsApp. З оновленням до останньої версії iOS користувач також отримує доступ до останніх виправлень в операційній системі, що стосуються безпеки, тому завжди рекомендується оновлювати iOS після виходу нової версії.

Читайте на сайті 123456 генеральних директорів по всьому світу викрили у використанні слабких паролів

Нова функція WhatsApp

WhatsApp розширить можливість використання реакції-емодзі на платформі. "Швидкі реакції" для статусів з'являться вже у майбутньому оновленні. Аналогічна функція використовується в Instagram для швидкого реагування на Stories.

Робота над WhatsApp триває

Відомо, що зараз команда працює і над іншими важливими вдосконаленнями:

  • Вже скоро з'явиться можливість використовувати один і той же обліковий запис на різних смартфонах.
  • Також недавно з'явилася інформація про можливість додавати до 32 користувачів у голосовий чат.
  • Додатково ведуться роботи над підписками для бізнес-акаунтів, що дозволяють прив'язувати до єдиного облікового запису не 4, а до 10 пристроїв.