24 канал теж дивився онлан-конференцію, тож можемо поділитись найцікавішим.

До теми Apple представила нову iOS 14: що змінилося в ОС для iPhone

Що нового

  • Однією з найбільш обговорюваних функцій стала система виявлення миття рук. З оновленням годинник зможе розпізнавати миття рук: відповідні рухи і плюскіт води. Після цього буде активовано зворотний відлік, щоб користувач мив руки достатньо довго (відповідно до рекомендацій медичних організацій).
  • Ще одне важливе оновлення у watchOS 7 – це моніторинг сну. Нарешті девайси від Apple дочекались цієї послуги. Адже більшість інших розумних годинників та навіть фітнес-трекерів вміють відстежувати сон.
  • Крім того, з’явиться новий режим Wind Down, який буде працювати в парі з iPhone. Це використання ярликів для приглушення повідомлень, роботи зі списком відтворення Apple Music, активації програми для медитації, такого як Calm, і активації заздалегідь заготовлених налаштувань розумного будинку через додаток Home.
  • З оновленням зникне назва Activity, при цьому функції відстеження фізичної активності будуть у новому додатку Fitness. Крім того, нова версія ОС тепер підтримує напрямки їзди на велосипеді і здатна відстежувати фізичну активність під час танців.

До теми Зустрічайте macOS Big Sur: абсолютно новий дизайн в стилі iOS

Коли буде доступна

Нову операційну систему watchOS 7 отримають розумні годинники Apple Watch Series 3 та новіші версії. Оновлення стане доступним восени 2020 року.

Важливо, для роботи з новою версією операційної системи смартфон має бути iPhone 6S або новіший і має встановлену версію iOS 14.