Як передає видання Gizchina, від користувачів надходить чимало скарг. багато з них нарікають, що оновлення буквально ламає їхні Apple Watch.

До теми iPadOS 14 та watchOS 7: перелік iPad та Apple Watch, що отримають оновлення

Що не так

Зокрема, популярною проблемою є втрата даних GPS. Як кажуть користувачі, під час запису даних годинник фіксує лише початкову точку.

Всі користувачі, які зіткнулися з цією помилкою, підтвердили, що вона проявилася після поновлення до watchOS 7. Окрім того, деякі користувачі кажуть, що при використанні Apple Watch без iPhone для запису вправ дані GPS-маршруту відсутні.

Цікаво, що представники Apple порадили користувачам переглянути відповідні налаштування конфіденційності, але це не усунуло баг.

Цікаво Вбивця Apple Watch: смарт-годинник Oppo Watch отримає важливу функцію

Чому виникли проблеми

Нагадаємо, що розробники не рекомендували поки встановлювати нову версію операційної системи. Річ у тому, що Apple не випускала фінальної версії iOS 14 Golden Master для розробників аж до презентації 15 вересня. При цьому вже наступного дня оновлення стало доступне для користувачів.

Тож розробники не мали часу, щоб випустити оновлені версії додатків з виправленими помилками та новими функціями. Відтак, проблем та багів користувачам зараз не уникнути.