Стартап Tec-Innovation не новачки в галузі. Разом з Австрійським технологічним інститутом Граца вони вже розробили взуття InnoMake, яке обладнане ультразвуковими датчиками. Це дозволяє відслідковувати перепони на дорозі людини на відстані до 4 метрів. Якщо взуття "помічає" перепону, то воно сигналізує про це за допомогою тактильної системи – взуття починає гудіти, попереджаючи власника. 

Цікаво Хочеш жити – плати: подушка безпеки за передплатою перестає надуватися, якщо пропустити платіж

Відео з камер на взутті
Дослідник Австрійського технологічного інститута Граца Девід Шінагл аналізує фотографії з камер на взутті / Фото New Atlas

Тепер Tec-Innovation разом з інститутом Граца взялися за ще перспективнішу розробку – взуття з камерами. Для цього був розроблений спеціальний змінний модуль. Модуль оснащений не лише камерами, а й ультразвуковими датчиками, як попередня версія взуття.

Читайте на сайті Як обрати телефон: на що звернути увагу при покупці нового смартфона

Які переваги дадуть камери на взутті

Камери будуть допомагати ультразвуковим датчикам точніше виявляти перепони. Також камери допоможуть "зрозуміти" електроніці взуття, якого роду перепона перед ним і чи може людина подолати її сама, чи потрібно її обійти.

В майбутньому планується об'єднати взуття в єдину мережу, що дозволить обмінюватися даними про перепони через інтернет. А це дозволить, на думку розробників, розробити глобальну карту перепон.

Вартість взуття без блоку з камерами – 3840 доларів.