Як повідомляє 24 канал, черговий реліз джейлбрейка checkra1n отримав сумісність з новою бета-версією операційної системи iOS 14 — в мережі вже з'явилися перші свідчення його працездатності.

Цікаво Користувачі не зможуть встановити Windows на нові комп'ютери від Apple

Розробник під ніком DanyL опублікував у своєму твітері скріншот, який підтверджує працездатність утиліти checkra1n. У ролі "піддослідного" був обраний iPhone X.

Як вдалося зламати нову iOS 14

Спеціальна утиліта використовує низькорівневий експлойт checkm8, на який не поширюються будь-які заборони з боку операційної системи, оскільки він обходить її захист на апаратному рівні. Скріншот, що підтверджує можливість встановлення різних твіків з магазину Cydia на бета-версію iOS 14, опублікував і розробник Сем Бінгнер, який бере участь у розвитку checkra1n. Очікується, що у вільному доступі утиліта з'явиться вже найближчим часом.


iOS 14 вдалося зламати менше ніж через тиждень після анонсу

Важливо Apple представила нову iOS 14: що змінилося в ОС для iPhone

Які ґаджети підтримують джейлбрейк

Єдиним обмеженням на установку нового джейлбрейка залишається модель смартфона — ґаджети Apple, що вийшли після iPhone X, поки не піддаються злому через checkm8. З чуток, рішенням цієї проблеми зараз зайняті автори утиліти Unc0ver.