Що сталося

Цікаво WhatsApp запускає ще один корисний сервіс для боротьби з дезінформацією

Дві уразливості нульового дня виявили в бібліотеці Windows Adobe Type Manager Library, що дає змогу додаткам керувати шрифтами, що випускаються Adobe Systems, повідомляє Engadget.

Примітно, що до виконання шкідливого коду може призвести не тільки відкриття заражених документів в додатку, а й попередній перегляд засобами самої Windows. Скориставшись спам-розсилкою, зловмисники здатні "захопити" цікаві для них комп'ютери після виконання скрипта.

Скільки людей постраждали

За заявою Microsoft, ризику злому піддаються всі версії десктопної ОС, сумарна аудиторія якої обчислюється мільярдами користувачів.

Виправлення проблеми

Зараз компанія працює над усуненням вразливостей, але випуск відповідного апдейта очікується не раніше 14 квітня. При цьому оновлення для Windows 7 отримають тільки корпоративні PC з розширеною підпискою.

В якості тимчасового способу вирішення проблеми користувачам рекомендується відключення панелі попереднього перегляду в "Провіднику Windows". Ознайомитися з інструкцією по виконанню цієї процедури можна на офіційному сайті розробників ОС.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно