При створенні концептуального транспорту виробник постарався зберегти вигляд електрокара в дусі атмосфери 60-х, зазначає Mashable.

До теми Mercedes-Benz представила оновлений електрофургон зі збільшеним запасом ходу: фото

Головні зміни

Ключові зміни припали на функціональність моделі: наприклад, класичні круглі фари замінили світлодіодними елементами замість ламп, а радіоприймач отримав модуль Bluetooth, USB-порт і навіть підтримку технології We Connect, за допомогою якої інформація про стан автомобіля передається на смартфон.


Приладова панель e-BULLI T1 Samba

На приладовій панелі мікроавтобуса розмістився цифровий дисплей, який інформує водія про швидкість руху, стан акумулятора та інші важливі показники. Серед інших особливостей ретромобіля – панорамний дах, шкіряні сидіння й обробка салону з застосуванням дерева.


Салон обтягнули шкірою та дерев'яними панелями

На одному заряді акумулятора місткістю 45 кВтг оновлений e-BULLI T1 Samba може проїхати до 199 кілометрів. При цьому версія з електродвигуном має більшу максимальну швидкість, порівняно з оригіналом – 130 проти 105 км/г.


e-BULLI T1 Samba швидший за оригінальну модель, а його запас ходу – 199 кілометрів

Ціна

Новинка була представлена в єдиному екземплярі, але як запевняють виробника, "прокачати" свій бензиновий автомобіль можуть й інші власники моделі. Коштуватиме електричний e-BULLI T1 Samba 69 500 доларів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно