Як заявили у Google, вони ретельно вивчили це питання та заявили, що це "нормальна частина конструкції" і не впливає на водонепроникність, передає 9to5Google.

До теми Google офіційно представила Pixel 5 і Pixel 4a 5G: технічні характеристики та ціни

Детальніше

Щоправда, ця проблема не була масовою і зачепила лише невелику кількість пристроїв.

Google Pixel 5

Google Pixel 5 може бути беззахисним перед водою / gsmarena.com

При цьому загадкові отвори помітили в різних ділянках шва між дисплеєм і рамкою. У більшості користувачів щілини з'явилися біля фронтальної камери. Також отвір трапляється біля лотка для SIM-карти або уздовж верхньої частини смартфона. У більшості випадків мова йде про версії Just Black, хоча проблема також зачіпає і рішення Sorta Sage.

Цікаво Google Pixel 5: на що здатна камера нового смартфона

При чому щілину вони помітили відразу з коробки. Тож найімовірніше мова йде про заводський брак. Можливо, під час виробництва не надто велику увагу приділили кріпленню дисплея до рамки або використовувалося недостатня кількість клею.

Реакція Google

В компанії наголосили, що вони дослідили смартфони від клієнтів, а також враховували дані контролю якості з заводу, і не виявили аномалій.

"Ми можемо підтвердити, що різні щілини між корпусом і дисплеєм є нормальною частиною конструкції вашого Pixel 5. Це не впливає на водонепроникність або функціональність телефону", – заявив представник компанії-виробника.

При цьому він додав, що вони будуть працювати з клієнтами в індивідуальному порядку, щоб вирішити будь-які проблеми.