Про своє звільнення Брей заявив на своєму сайті. 1 травня був його останнім днем роботи в Amazon.

Цікаво Шалений попит на Amazon: статки Джефа Безоса зросли на 6,4 мільярда доларів

"Це рішення, імовірно, обійдеться мені у понад мільйон доларів до вирахування податків. До того ж я втратив найкращу роботу з тих, що у мене колись були, і неймовірно хороших колег", – додав колишній віцепрезидент.

Чому протестували працівники

Як розповів Брей, працівники вийшли на протест, бо просили видати їм більше масок, а також підвищити зарплату, адже їм доводиться працювати у небезпечних умовах під час пандемії.

Це виглядає трохи дивно. Адже корпорація за час пандемії істотно збільшила прибуток. Інтернет-магазин Amazon навіть змушений знизити обсяг продажів через велику кількість замовлень. Наприкінці квітня у компанії розповіли, що наймають 75 тисяч нових працівників для складу.

Що відомо про Тіма Брея? Це канадський розробник програмного забезпечення Він є одним із авторів мови програмування XML. Він працював у сервісах Amazon з грудня 2014 року. До того він встиг попрацювати у Google, Sun Microsystems, корпорації цифрового обладнання, а також у декількох стартапах.

Він є відомим екоактивістом. Під час однієї з демонстрацій його затримала поліція. Також Брей був єдиним високопоставленим співробітником Amazon, який підписав лист акціонерам Amazon із закликом припинити підтримку сервісів Amazon щодо видобутку нафти.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно