Смартфони Xiaomi

До теми: Qualcomm представила перший у світі сканер відбитків для двох пальців: що про нього відомо

Найбільш розгорнуту інформацію про майбутні новинки повідомила Xiaomi, передає 9to5google.

Один із засновників компанії Лін Бін анонсував новий смартфон Xiaomi Mi10 з дворежимним (SA/NSA) 5G-модемом. За його словами, ґаджет вже надійшов у виробництво і з'явиться у продажу на початку 2020 року.

Раніше глава компанії Лей Цзюнь заявив, що в наступному році Xiaomi має намір представити 10 смартфонів з підтримкою 5G в різних цінових сегментах.


Xiaomi Mi 10 одним із перших отримає процесор Quaicomm Snapdragon 865

Смартфони OPPO

Випустити смартфон на базі процесора Snapdragon 865 в першому кварталі наступного року має намір і OPPO, представники якої заявили про намір компанії продовжувати інвестиції в розвиток 5G-технологій.

Окрім того, OPPO офіційно анонсувала свій перший смартфон на базі нового процесора.

Модель Reno3 Pro на базі процесора Snapdragon 765G дозволить користувачам відчути переваги потужного 5G-зв’язку, технології Qualcomm Snapdragon Elite Gaming та відмінних показників роботи в ультратонкому дизайні. OPPO планує в майбутньому випускати більше продуктів з підтримкою 5G, що сприятиме широкомасштабному впровадженню 5G у світі,
— зазначив віце-президент та президент з глобальних продажів компанії OPPO Ален Ву.

Зауважимо, у травні 2019 року у Швейцарії відбувся офіційний запуск Reno 5G, який став першим комерційним 5G-смартфоном в Європі. Трохи згодом запуск цієї моделі відбувся в Австралії, Великій Британії та Італії. Завдяки Reno 5G у червні цього року OPPO, Qualcomm Technologies та Ericsson отримали спільну нагороду за "Кращий розвиток 5G-мережі в Європі".

Смартфони Lenovo та Nokia

Lenovo повідомила про плани з випуску декількох моделей на Snapdragon 865 і Snapdragon 765, але без вказівки термінів релізу.

Нарешті, Nokia готує випуск ґаджета на Snapdragon 765.

Наш найвищий пріоритет – зробити технологію 5G більш доступною,
– відзначили представники бренду.

Детальні характеристики і ціни майбутніх новинок представники компаній ще не оголосили.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно