Як повідомляє Overclockers, згідно з повідомленнями галузевих джерел, деякі виробники незабаром почнуть продавати відеокарти собі в збиток. Проблема в тому, що чим більше часу піде на розпродаж, тим менше вдасться виручити за графічні адаптери минулого покоління.

Читайте також: Битва гігантів: як розподілилися ролі AMD і NVIDIA на ринку дискретних відеокарт

Наприклад, TUL Corporation, відома під брендом PowerColor, збільшила в січні свою виручку відразу на 115%, але незважаючи на це завершила перший місяць 2019 року з істотними втратами.

А графічні підрозділи провідних тайваньських вендорів протягом останніх двох місяців в основному приносять збитки.

nvidia gtx 1080 ti
Відеокарта NVIDIA GTX 1080 Ti

Результати такого рішення. Від залежалих відеокарт багатьом виробникам вдасться позбутися орієнтовно до третього кварталу. Дана ситуація найсильніше зашкодить фінансовому здоров'ю партнерів AMD.

Як демонструють останні звіти, NVIDIA ефективно наступає на позиції "червоних" і продовжує стрімко збільшувати свою ринкову частку. На організацію контрудару в формі відеокарт Navi у AMD, за наявними відомостями, піде ще близько півроку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно