Компанія Daimler повністю згортає роботу над новими бензиновими двигунами – їх місце займуть електричні агрегати.

Читайте також: Скільки американців переконані, що електрокарам потрібен бензин: дослідження

Що відомо про рішення виробника? В інтерв'ю німецькому виданню Auto Motor und Sport представник відділу розробок Daimler Маркус Шефер заявив про зміну пріоритетів концерну. Про повне припинення виробництва ДВЗ поки не йдеться: очікується, що актуальні версії класичних двигунів, включаючи нові V6 для лінійок Mercedes-Benz S і E, будуть ще якийсь час модернізуватися і поставлятися на ринок.

Майбутні розробки компанії. Проте всі нові розробки компанії будуть пов'язані з електрокарами, гібридами та автомобілями на водневих паливних елементах. За словами представника Daimler, "в наступні десять років машини зміняться сильніше, ніж за минуле століття".

Що відомо про компанію Daimler? Це одна з найбільших за оборотом компаній Німеччини і один з провідних світових автовиробників. Компанія була заснована в 1926 році, коли дві самостійні компанії Daimler Motoren Gesellschaft та Benz & Cie об'єдналися в Daimler-Benz AG. Найвідоміший світовий бренд, під яким Daimler випускає автомобілі, – Mercedes-Benz.

Подібні рішення інших виробників. Зауважимо, раніше про подібний крок заявила Volkswagen: останню серію автомобілів з бензиновими двигунами компанія планує запустити у виробництво в 2026 році.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно