Virgin Galactic перенесла перший туристичний політ у космос на 2022 рік, але новий корабель SpaceShip 3 офіційно представлять вже 30 березня.

Цікаво Dynetics приступить до детальної розробки місячного посадкового модуля

Нові випробування VSS Unity

Генеральний директор Virgin Galactic Майкл Колглейзер заявив про те, що такі льотні випробування корабля, який буде доставляти туристів у космос, відбудуться вже у травні цього року. Очевидно, що з таким графіком льотних випробувань компанія просто не встигне виконати усі заплановані заходи, необхідні для початку проведення комерційних польотів. Тестовий політ з пілотом повинен відбутися влітку або восени цього року, після чого сам корабель SpaceShipTwo і літак WhiteKnightTwo, з якого здійснюється запуск, пройдуть модернізацію протягом чотирьох місяців.

Однак надовго йти в тінь Virgin Galactic не має наміру. Згідно з зображенням на тизері, яке було опубліковано в офіційному акаунті компанії у мережі Twitter, 30 березня Virgin Galactic офіційно представить новий космічний корабель SpaceShip 3. Це означає, що компанія продовжує прикладати зусилля для того, щоб почати регулярні комерційні туристичні польоти у космос.