Нова дата релізу

До теми: Гра Diablo 4 від Blizzard: трейлер, системні вимоги та дата виходу

Керівництво CD Projekt опублікувало невелике текстове звернення до своїх шанувальників. Суть послання Марчіна Івіньского і Адама Бадовського гранично проста: дату релізу Cyberpunk вирішили пересунути з 16 квітня на 15 вересня 2020 року.

Причини перенесення дати релізу

Автори стверджують, що новинка готова і в неї можна вже грати, але їм хочеться більшого. Оскільки це величезний проєкт з масштабним містом і безліччю історій, вони жадають зробити все ідеально і кілька місяців розробки їм в цьому допоможуть.

Трейлер гри Cyberpunk 2077 – дивіться відео

Варто відзначити, що новина про перенесення Cyberpunk здивувала не всіх: дехто вже давно підозрював, що поляки не встигнуть вчасно. Зокрема, співзасновник Rock, Paper, Shotgun Джон Уокер заявляв, що з'їсть свої штани, якщо гра вийде в квітні.

Інша гра студії теж вийде із запізненням

Як виявилося, мультиплеєрний проєкт за Cyberpunk 2077 теж запізниться. Під час розмови з інвесторами старший віце-президент з розвитку бізнесу Міхал Новаковський наголосив, що прем'єри в 2021 році можна не чекати. Крім того, він зазначив, що це і є той самий таємничий AAA-проект який розробляють паралельно "кіберпанку".

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно