Оскільки ми все частіше використовуємо цей месенджер, він активно накопичує дані на смартфоні, починає "гальмувати", а вільна пам'ять швидко зменшується. Техно 24 зібрало кілька порад, як повернути Telegram до нормальної роботи.

Актуально Месенджери, які працюють без інтернету: що завантажити, щоб залишатися на зв'язку

Щоденне активне використання додатка накопичує чимало даних на смартфоні. Також з часом додаток починає працювати не стабільно. Сповіщення можуть приходити із запізненням, або взагалі не приходити до моменту відкриття додатку.

Крім того, вільна память на смартфоні різко зменшується і це веде до уповільненої роботи інших додатків і пристрою загалом, особливо якщо вільної пам'яті на смартфоні і так не багато.

Аби повернути додаток до нормальної роботи потрібно регулярно очищувати кеш, адже лише за 2-3 дні активного використання Telegram накопичується від 10 й більше гігабайтів фото- та відео- файлів.

Як очистити кеш в Telegram вручну

  • Відкриваємо Telegram,
  • натискаємо на бокове меню у правому верхньому куті,
  • обираємо "Налаштування",
  • далі діємо за інструкцією на скриншотах.

Очистка кешу
Очищення кешу в Telegram / Скриншот 24 каналу

Аби кожного разу не очищати кеш вручну, можна встановити автоматичне видалення файлів. Зробити це можна так:

Автоматичне видалення файлів
Самостійне видалення файлів / Скриншот 24 каналу

Для того, щоб пришвидшити завантаження інформації в групах і чатах, а також зменшити кількість трафіку, рекомендуємо вимкнути автоматичне завантаження фото- та відео- файлів. Це важливо ще тому, що так ви зменшуєте навантаження на мережу, завдяки чому вона працюватиме стабільніше, а кеш накопичуватиметься повільніше.

Вам доведеться вручну завантажувати фото та відео натискаючи на кожен файл вручну, але так ви скачуватимете лише потрібні вам файли, а не все підряд у чаті.

Як це зробити, дивіться в інструкції:

Вимкнення автозавантаження медіа
Автозавантаження медіавмісту слід відключити / Скриншоти 24 каналу

До теми Вас додали до невідомого онлайн-чату? Це може бути робота диверсантів