Які дані передав Parker

До теми: Астероїд Бенну виявився активним: що це означає

Поведінка космічного вітру

Перше, на що звернули увагу фахівці NASA, – це на те, як поводиться космічний вітер. Були виявлені так звані "перемикачі", які проявляються в сонячному вітрі не далі орбіти Меркурія.

Також бічний рух сонячного вітру поблизу самої зірки був не тільки набагато сильнішим, ніж очікувалося, а й вирівнявся раніше, ніж прогнозувалося.

Спалахи на Сонці

Але на цьому загадки не закінчуються. Parker виявив крихітні енергетичні спалахи, які ніколи не досягають Землі, а також сплески з високим рівнем важких елементів.

Дані, які передав зонд Parker – дивіться відео

Космічне агентство повідомляє, що ці явища виявилися набагато більш частими, ніж раніше передбачалося.

Пилова хмара навколо Сонця

Було доведено, що кордони пилової хмари стоншуються приблизно в 11 мільйонах кілометрів від Сонця завдяки інтенсивному виділенню тепла, що перетворює цей пил в газ.

Чим корисні нові дані

Читайте також: Комета Борисова: коли наблизиться до Землі та чи загрожує людству

Нові відкриття здатні змінити уявлення людства про причини появи сонячного вітру, швидкості уповільнення Сонця (ключ до його тривалості життя), а також те, як пил навколо Сонця впливає на погоду на Землі.

Продовження місії

У вересні 2020 року NASA відправить шостий за рахунком зонд, який зможе пройти в безпилову зону в 3-5 мільйонах кілометрів від сонця, що дасть змогу ще краще дослідити нашу зірку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно