Про це повідомляє Overclockers.

Читайте також: "Продуктивність нікудишня": очільник NVIDIA розкритикував нові відеокарти AMD Radeon VII

Детальні технічні характеристики відеокарти оголосять найближчим часом. Поки відомо, що в її розпорядженні 3840 потокових процесорів з робочою частотою близько 1,8 ГГц, а її рівень грубої обчислювальної потужності досягає 13,8 Тфлопс.

AMD Radeon VII
Відеокарту AMD Radeon VII представили офіційно

У еталонному виконанні Radeon VII обладнана масивною системою охолодження з трьома вентиляторами і двома 8-контактними роз'ємами додаткового живлення.

Як стверджує AMD, в іграх новинка демонструє на 25-42% кращу продуктивність, ніж Radeon RX Vega 64. Що стосується найближчого "зеленого" конкурента, то їм повинна стати відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2080. У трасуванні променів новий прискорювач AMD, зрозуміло, змагатися з нею не буде.

AMD Radeon VII
Порівняння відеокарт AMD Radeon VII та NVIDIA GeForce RTX 2080

На прилавки магазинів графічний прискорювач AMD Radeon VII надійде 7 лютого з рекомендованою ціною 699 доларів (близько 19 600 гривень). До нього додаються цифрові копії ігор Resident Evil 2, Devil May Cry 5, і Tom Clancy's The Division 2.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно