Відеокарти

Хакерка викрала в AMD вихідний код відеокарти для Xbox Series X
28 бер
16:06
Схоже, нова архітектура відеокарт AMD не дає спокою не лише головним конкурентам – NVIDIA. «Червоний» чіпмейкер заявив, що невідома жінка-хакер зуміла зламати один із комп’ютерів корпорації, на якому були вихідні коди відеочіпів на архітектурі Navi – в тому числі і прискорювача, який буде використовуватися в консолі майбутнього покоління Xbox Series X.
Як правильно вибрати ноутбук для ігор: на що звернути увагу
28 лис
10:02
Вибір ігрового ноутбука – діло скрупульозне. Такий пристрій має відповідати низці важливих факторів, при цьому коштує немало. Тож як вибрати ноутбук для ігор і не прогадати з покупкою – пояснюємо у цьому матеріалі.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.