Про це повідомляє PC Perspective.

Про причини переходу Келлера із Tesla нічого невідомо. Ніяких офіційних заяв компанія Маска не робила. Відомо лише те, що розробник покинув компанію після смертельної аварії за участі автомобіля Model X. Його місце зайняв колишніш інженер Apple Піт Беннон.

Читайте також: Компанія Маска продемонструвала концепт революційного Tesla Phone: огляд, характеристики, ціна

Але в даному випадку не такий цікавий факт переходу Келлера, який раніше очолював розробку архітектури AMD Zen, з Tesla, скільки те, що його новим місцем роботи стала Intel. Особливо з урахуванням того, що за останній час Intel найняла декілька провідних фахівців, які раніше працювали в AMD. Нагадаємо, в кінці минулого року AMD покинув її головний фахівець з графічних рішеннь Раджа Кодурі, який очолив новий графічний підрозділ Intel. Крім того, передбачається, що Кріс Хук, який недавно покинув AMD після 20 років роботи, теж пішов в Intel.

На думку тематичних джерел, всі ці кадрові міграції явно вказують на те, що Intel готує "щось грандіозне". Не виключено, що Кодурі збирає команду для розробки кардинально нової x86-сумісної процесорної архітектури з чистого аркуша. Останньою такою архітектурою була Nehalem, представлена ​​десять років тому.