Як раніше повідомляли у Viber, послуга стала доступною після оновлення месенджера. Як зрозуміти, що вам доступна нова послуга? В особистих чатах ви побачите значок таймера.

До теми Ще один конкурент Zoom: Viber запускає в Україні групові відеочати

Аби запустити зворотний відлік потрібно натиснути на нього і вибрати проміжок часу. Можна запланувати зникнення через 10, 30 секунд, а також через хвилину, годину або день. Коли час вийде – повідомлення буде видалено в обох учасників чату.

Як відправити "зникаюче" повідомлення

Щоб створити повідомлення, яке згодом зникне, потрібно:

  • Вибрати значок таймера та натиснути на нього.
  • Після цього обираємо час, за який воно буде видалено.
  • Надрукувати і відправити повідомлення.

Це все. Через зазначений вами час повідомлення буде видалено автоматично.

Як відправити “зникаюче” повідомлення у  Viber

Як відправити зникаюче повідомлення у Viber / Скріншот

Для чого функція

Якщо ви вважаєте, що зникаючі повідомлення потрібні лише для шпигунських ігор, насправді це не так.

Як приклад, у компанії показали, як учасники чату обмінюються даними про банківську картку. Цією інформацією можуть скористатись шахраї. Тож безпечніше буде її видалити. Це може стосуватись і знімків, наприклад фото документів, або ж зображення інтимного характеру – краще буде, якщо вони не залишатимуться в історії чату.

Нова функція у Viber: де пригодиться – відео

Важливо, якщо хтось із співрозмовників зробить скріншот повідомлення, яке має зникнути, інший учасник чату дізнається про це.

Цікаво Viber запустив нову послугу, що допоможе не пропустити важливі події

Безпека у Viber

Функція видалення повідомлень у Viber з'явилася ще у 2015 році. З 2016 року месенджер використовує наскрізне шифрування за замовчуванням для всіх дзвінків і повідомлень. Тобто ані сторонні особи, ані розробники не мають доступу до змісту чатів. У 2017 році месенджер запустив приховані і секретні чати.