Тож на основі цих витоків можемо розповісти, які саме продукти можуть представити на весняній презентації.

Цікаво Опублікували 3D-зображення iPhone 13 Pro

З моменту виходу iPad Pro минуло трохи більше року. Але вже 20 квітня мають презентувати нове покоління. Новий iPad Pro вийде в двох версіях: з діагоналлю 11 і 12,9 дюймів. Ключовою відмінністю стане дисплей, який виконаний за технологією miniLED. він має збільшити термін служби від батареї.

Крім того, новинка може отримати оновлений процесор A14X, а також поліпшені камери. Щодо дизайну, то особливих змін чекати не варто.

За чутками, виробник має оновити iPad mini. Нагадаємо, остання модель вийшла в березні 2019 року. Як розповів популярний інсайдер Мінг-Чі Куо, новий планшет запропонує користувачам 8,5- або навіть 9-дюймовий дисплей з тонкими рамками, а на зміну Touch ID може прийти Face ID.

Загалом, чекати чи в цьому році iPad mini в новому дизайні, досі невідомо.

На цей девайс ми чекаємо вже не перший рік. Нагадаємо, AirTags – це маленькі круглі мітки з Bluetooth і надширокосмугові радіочіпи. AirTags має працювати через додаток Find My і мережу iPhone, iPad і Mac, щоб користувачі могли відслідковувати і знаходити зниклі об'єкти.

Про нове покоління навушників говорять вже кілька місяців. Численні витоки розповідають дизайн AirPods 3. Вони матимуть зменшену довжину ніжок, а також силіконову насадку для зручного кріплення в вушній раковині.

До теми Apple AirPods 3 з'явилися на живих фото

Нова модель отримає дизайн Pro-версії та функцію активного шумозаглушення. Також оновлені AirPods мають кращий час автономної роботи, ніж їх попередники.

Також аналітики кажуть про вихід нового покоління MacBook, iMac, Mac Pro, а також оновлену модель фірмової приставки Apple TV. Але про ці новинки чуток дуже мало.