Венеція – неймовірне місто у всіх розуміннях цього слова. Разюча краса архітектури захоплює подих. Та, ймовірно, найнеймовірніше те, що місто побудоване на 117 островах. Канали там використовуються замість доріг. Тома Песке великий поціновувач споглядання Землі через ілюмінатори модуля МКС "Купол". Саме звідти він зробив численні фотографії італійського міста, розташованого на березі Адріатичного моря.

Цікаво ТОП-7 українських YouTube-каналів про технології: цікаво та корисно

Фотографії Венеції, зроблені з борту Міжнародної космічної станції

Венеція
Венеція з висоти понад 400 кілометрів / Фото ESA

Це разюче зображення є результатом кропіткої роботи не лише Томи Песке, а й спеціалістів Європейського космічного агентства (ESA). Саме вони об'єднали 58 фотографій, зроблених астронавтом, щоб отримати цей колаж. На ньому видно не лише Венецію, а й околиці міста.

Тома відмічає, що місто побудоване з використанням численних дерев'яних дощок та паль. Солона вода та нестача кисню укріпили дерево, тому воно досі тримає місто "на плаву".

Зображення Венеції у високій роздільній якості можна сказати за посиланням.

Венеція
Венеція у всій красі / Фото фейсбук Томи Песке

Місто побудоване в однойменній лагуні на берегу Адріатичного моря. Взимку або весною місто може затоплювати.

Венеція
Венеція, сфотографована з борту МКС / Фото фейсбук Томи Песке

Через глобальне потепління Венеція стала вразливою як ніколи. Наприклад, Джакарта теж стикнулася з цією проблемою. У місті планують побудувати велетенську дамбу, яка захистить їх від океану.

МКС над Іспанією Нові фотографії з МКС, які перехоплюють подих

Венеція
Венеція та околиці / Фото фейсбук Томи Песке

На фотографії добре видно, що околиці Венеції добре обжиті або ж використовуються для сільського господарства. Острів Лідо, який на фотографії розташований вище міста, – це популярне туристичне місце, яке має численні обладнані пляжі.

Астронавти на борту Міжнародної космічної станції люблять фотографувати Землю