Як пише windowslatest.com, оновлена версія Windows 10 під номером 2004 принесе низку оновлень. Про це 24 канал писав раніше.

До теми Microsoft випустила велике оновлення Windows 10: що зміниться для користувачів

Разом з тим Microsoft прибрала з системи кілька функцій, які компанія визнала застарілими.

Які послуги зникнуть

Windows To Go – це функція, завдяки якій можна завантажувати систему з USB-накопичувача. Її випустили під час виходу Windows 8. Та зараз її вважають застарілою послугою, тож вони більше не буде підтримуватись. Також виробник припинив підтримку вбудованих додатків Messaging і Mobile Plans, які були актуальні під час Windows 10 Mobile.

Окрім того, зникне пошук та відтворення музики у голосовому помічнику Cortana, також зникнуть функції управління елементами розумного будинку.

У версії Windows 10 2004 вже немає бібліотеки Companion Device Framework (її використовувалась для управління фітнес-трекером Microsoft Band).

Цікаво Новий Skype: Microsoft випустила велике оновлення сервісу

Також виробник замінив утиліту Dynamic Disks на оновлений додаток Storage Spaces.

Коли чекати оновлення

Як кажуть у компанії, автоматичне оновлення операційної системи користувачам запропонують вже найближчим часом. При цьому користувачі можуть оновитись вручну. Для цього треба перейти у центр оновлень Windows і натиснути кнопку "Перевірка наявності оновлень". Автоматично оновлення почне надходити трохи згодом.