Як пише видання Feng, експерти прогнозують, що цей смартфон повторить досягнення попередника і стане найбільш продаваним смартфоном першої половини 2020 року.

Цікаво: Деякі власники iPhone можуть залишитись без інтернету

В чому небезпека? Однак популярність iPhone 11 може зіграти злий жарт з його наступником, який Apple має випустити у 2020 році. Найімовірніше, компанія далі буде використовувати екрани IPS для iPhone 12. Адже це дешевше. І виглядає цілком логічно.

Та не для користувачів, які хочуть отримати дисплей OLED. Адже китайські виробники пропонують смартфони з OLED-дисплеєм за значно доступнішу ціну.

До речі, iPhone Xr, який компанія представила ще минулого року, наразі є найпопулярнішим iPhone у світі. Велика перевага цієї моделі – це найбюджетніший із всієї трійки iPhone 2018. Ще одна цікава фішка цього смартфона – різноманітність кольорів. Окрім класичного чорного та білого, його можна придбати у блакитному, кораловому, червоному та жовтому кольорах.

В Україні iPhone Xr можна купити за 20 тисяч гривень. При цьому iPhone 11 нині коштує 25 тисяч гривень.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно