Про це повідомляє Mashable.

Наразі відбувається тестування ШІ, яка триватиме протягом півроку на чотирьох прикордонних пунктах в Угорщині, Греції та Латвії. Система має аналізувати мікровирази користувача, що і дасть змогу визначити чи приховує щось людина.

Читайте також: Картину, що намалював штучний інтелект, продали за майже півмільйона доларів

Пасажири завантажать в систему свій паспорт, візу та фінансові гарантії, а потім надають відповідь на питання, дивлячись на веб-камеру. Штучний інтелект задає такі питання, як "Що у вас у валізі?" і "Якщо ви відкриєте валізу і покажете мені, що всередині, чи підтвердиться, що ваші відповіді вірні?".

Якщо пасажир проходить тест, він отримує QR-код, який дає змогу пройти далі. При цьому, якщо виникне проблема, то біометричні дані передають людині, яка буде оцінювати ситуацію.

"Ми використовуємо існуючі та перевірені, а також нові способи, щоб дати можливість прикордонним агентам підвищити точність і ефективність перевірок. Система iBorderCtrl буде збирати дані, які вийдуть за межі біометрії", – пояснив координатор проекту Джордж Бультадакіс.

Під час попереднього тестування iBorderCtrl показала 76% ефективності. Та розробники переконані, цей показник може бути підвищений до 85%.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно