Так, бот повідомляє користувача, якщо задане слово-ключ з’явиться у ЗМІ. При цьому зробить це дуже оперативно – не пізніше п'яти хвилин після появи матеріалу.

Читайте також: Українці створили унікальний сервіс, який Google розпізнає як людину

Як він працює. Користувачеві потрібно задати ключове слово, за яким він хоче відстежувати згадки. Наприклад, назва компанії, прізвище людини тощо. Якщо матеріал із ключем з’явиться десь у медіа, бот відправить повідомлення про це. Там буде вказано, у якому саме ЗМІ (з лінком на медіа) та яке слово-ключ було вжито. Окрім того, користувач отримує прогноз за охопленням (рейтинг сайту і потенційне охоплення публікації).

Наразі MediaMonitoringBot відстежує лише українські ЗМІ, у його базі нині є понад 200 онлайн-видань. Згадки в іноземних блогах поки він не моніторить.

Кого зацікавить. Він може стати корисним підприємцям і керівникам бізнесу, а також публічним персонам, які хочуть знати, що про них пишуть.

Вартість. Користувач може безкоштовно перевірити 5 слів-ключів.

Є два платних тарифи.

  1. Перший варіант включає до 25 ключових слів, звітів та функції стоп-слів (дає змогу виключити з результатів матеріали, де згадується "стоп-слово". Якщо в матеріалі є згадка ключового слова, але також згадується і "стоп-слово", то користувач його не побачить). Його вартість становить 2 990 грн на рік.
  2. Ще один тариф "Преміум" має розширену базу ЗМІ та індивідуальні звіти. Його ціна – 29 999 грн в рік.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно