Як повідомляє Overclockers, в рамках заходу Tesla Autonomy Day представники компанії розкрили чимало технічних подробиць про автопілот Full Self-Driving (FSD), яким оснащуються нові електромобілі Model S, Model X та Model 3.

Читайте також: "Автомобілі Tesla перейдуть на повний автопілот": що не так із заявою Маска

Характеристики. Процесор автопілота Full Self-Driving виготовляється за 14-нанометровим техпроцесом FinFET на техаському заводі Samsung Electronics і налічує 6 мільярдів транзисторів. Площа кристала дорівнює 260 квадратних міліметрів.

Tesla
Процесор Tesla має низку переваг перед рішеннями NVIDIA

У розпорядженні даного чіпа є дванадцять 64-бітних ядер ARM Cortex-A72 з робочою частотою 2,2 ГГц, графічний модуль із заявленою обчислювальною потужністю 600 Гфлопс і підтримкою операцій FP32 / FP16, а також два блоки, що відповідають за прискорення алгоритмів нейронних мереж.

Переваги. Як стверджує Tesla, її автопілот FSD має в 21 разів більшу продуктивність, ніж рішення NVIDIA, яке він замінить. На платі пристрою розпаяно відразу два вищеописаних процесора, забезпечених окремими системами живлення, оперативною пам'яттю і вони виконують одні і ті ж обчислення.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно