В Telegram з'явилась функція відкладеної відправки повідомлень. Вона працює і на збережених повідомленнях, тому можна зробити повідомлення-нагадування для самого себе.

Читайте також: YouTube оштрафували на рекордну суму

Як поставити повідомлення на таймер

В додатку на смартфоні потрібно всього лише утримати кнопку відправлення, після чого з'явиться маленьке меню. Саме там ви зможете виставити будь-яку дату та час.

Telegram не забув про своїх користувачів і на ПК. Для того, аби виставити таймер на комп'ютері, потрібно натиснути правою кнопкою миші на іконку відправлення.

Якщо ви запланували повідомлення-нагадування для себе, воно буде позначено особливим значком календаря.

Приємні бонуси

Можливість ставити нагадування стала не єдиною приємністю у новій версії Telegram.

Нарешті Telegram "пофіксив" функцію приховування телефонного номера від інших користувачів – в попередніх версіях вона працювала з перебоями.

Тепер можна не переживати, що хтось з далеких родичів встановить Telegram та побачить за вашим номером телефону якесь неподобство. Тепер ви можете обмежити коло осіб, які мають змогу знайти вас за номером телефона у Telegram, додавши ваш контактний номер у свою телефонну книгу.

Також месенджер вирішив повеселити своїх користувачів, додавши нові анімовані емодзі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно