Що відомо про нову функцію Google

До теми: Коронавірус проти технологій: як епідемія впливає на IT-сферу

Введення в рядок пошуку слова "коронавірус" або пов'язаного з ним запиту призведе до появи спеціальної білої картки, подібно до того як, про пожежі і землетруси сигналізує червона, повідомляє 9to5google.

Таким чином Google сподівається надавати свіжі і достовірні дані щодо захворювання.

Які дані відображатиме Google

У цій картці будуть відображатися останні новини по темі коронавірусу з перевірених джерел. Крім того, там же будуть показуватися оголошення від Всесвітньої організації охорони здоров'я і ООН.


Як виглядатиме картка про коронавірус в пошуковику Google

Google також надає перелік необхідних заходів безпеки, таких як частота миття рук і прикривання обличчя при чханні або кашлі.

Поки що інформація в цій картці однакова для всіх користувачів, але пізніше Google планує зробити її актуальною для кожного регіону, в якому був зроблений запит. Крім того, дані будуть постійно оновлюватися.

Раніше повідомлялося, що Google перевела 250 000 доларів на рахунок китайського Червоного Хреста і тимчасово закрила п'ять офісів в Китаї, Гонконгу та Тайвані.

Що важливо знати про коронавірус в Китаї? Цей вірус зафіксували в Китаї наприкінці 2019 року. Однак, згодом, вірус поширився до Японії, Південної Кореї, на Філіппіни, США, Франції. Також спалах вірусу зафіксували й в Німеччині та з'явились повідомлення про інфікованих в Росії. Всесвітня організація охорони здоров'я позначила новий вірус з Китаю 2019-nCoV.

Новий коронавірус став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина. За останніми даними, від вірусу померли 213 людей, загалом захворіли 9 776 людей (дані станом на вечір 31 січня 2020 року). До слова, є й хороші новини: вже 187 людей одужали від коронавірусу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно