Деталі про перше доповнення. Як повідомляє Invision Community, перше DLC отримало назву "Два полковника" і вийде влітку цього року. У ньому гравці дізнаються, що сталося з полковником Хлєбніковим і його сином Кирилом в підземеллях новосибірського метро, а також побачать останні дні життя бомбосховища.

Читайте також: Психологічний портрет геймера: цікаві дані

Це буде класична лінійне пригода, завершити яку геймерам допоможе новий вид зброї – вогнемет.

Хто стане головним героєм другого доповнення? Друге DLC називається "Історія Сема", а його реліз відбудеться пізніше – на початку 2020 року. Доповнення присвячено американцеві Сему – бойовому товаришу Артема, який покинув Аврору, щоб спробувати повернутися додому до Сполучених Штатів.

Трейлер гри Metro: Exodus – дивіться відео

Дорога пролягає через зруйнований Владивосток, до того ж охоплений жахливими цунамі. Це доповнення надасть гравцям величезну відкриту локацію, вижити на якій буде дуже непросто.

Коли можна замовити нові DLC? Пакет доповнень вже доступний для замовлення на всіх платформах в цифрових магазинах PSN, Xbox Live та Epic Games Store.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно