Як повідомляє 4PDA, мисливець на монстрів нарешті потрапив в об'єктив фотографа. Оскільки героя вдалося підловити лише здалеку, можливо, це був не сам виконавець головної ролі Генрі Кавілл, а його дублер – але цінності знімка це не скасовує.

Читайте також: Apple представить 11 серіалів власного виробництва під час презентації

Фанати отримали довгоочікувану можливість поглянути на цілісний образ персонажа вже після не дуже вдалого анонса, а це багато чого варте. Кадр був зроблений на острові Пальма, що входить до складу Канарського архіпелагу.


Геральт на знімальному майданчику серіалу "Відьмак"

Раніше, по мережі розійшлися і інші зображення зі зйомок. На них можна було розглянути Йєнніфер, одного з ключових персонажів серіалу, і акторів масовки. Крім того, сценарист Лорен Шмідт Хіссріч не забуває періодично балувати передплатників цікавими фактами про процес створення шоу.


Йєнніфер на зйомках серіалу "Відьмак"

Дата виходу серіалу. Сам серіал, нагадаємо, повинен вийти до кінця 2019 року, і цілком можливо, що вже зовсім скоро шанувальників "Відьмака" порадують повноцінним трейлером.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно