Де пройде захід? Сайт Overclockers повідомляє, що за організацію турніру відповідає кіберспортивний майданчик StarLadder і компанія ImbaTV.

Читайте також: В Steam стартував розпродаж приурочений китайському Новому року

Призовий фонд змагання складе 300 тисяч доларів і 500 балів DPC (спеціальні рейтингові очки). Окрім того, переможець отримає запрошення на наступний Major – DreamLeague Season 11.

Хто візьме участь у змаганні? Всього на київський StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor приїдуть вісім команд з шести регіонів: Північна Америка, Південна Америка, Європа, Південно-Східна Азія, Китай та СНД. Причому останні два регіони делегують по дві команди.

В Києві проведуть Dota Pro Circuit 2018/2019
В Києві проведуть Dota Pro Circuit 2018/2019

Кваліфікації до турніру відбудуться з 7 по 12 лютого і будуть розбиті на два етапи: відкриті і закриті. Всі матчі закритих кваліфікацій StarLadder покажуть російською та англійською мовами.

Коли можна придбати квитки? Квитки на київський захід надійдуть у продаж в середині лютого. Команда, яка зайняла перше місце, зможе претендувати на 125 тисяч доларів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно