На літній презентації CD Projekt RED приємно здивувала всіх появою Кіану Рівза в якості ігрового персонажа Cyberpunk 2077, зірвавши шквал овацій.

Читайте також: Популярний додаток FaceApp зістарив персонажів ігор: фото

Звичайно, особа Кіану використовувалася в багатьох іграх протягом багатьох років, від гри Matrix до турніру John Wick від Fortnite, який пройшов влітку 2019 року.

Яку роль отримав Кіану Рівз в Cyberpunk 2077? Зауважимо, роль Кіану Рівза в грі польської студії досить значна. Кажуть, що актор, який грає Джонні Сільверхенда, має більше діалогів, ніж будь-який інший NPC.

Трейлер гри Cyberpunk 2077 – дивіться відео

Хто з голлівудських зірок може з'явитися в Cyberpunk 2077? Меріл Стріп цілком би змогла вписатися в атмосферу Cyberpunk 2077 завдяки таланту вживатися в будь-яку складну роль.

Я люблю фільм "Диявол носить Prada", і було б чудово, якби вона зіграла одного з віртуальних героїв гри. Наприклад, вона відмінно б вписалася в образ одного з впливових співробітників корпорації, – зауважив Матеуш Томашкевич.

Крім вищезгаданого фільму "Диявол носить Prada", Меріл Стріп відома своєю чудово зіграною роллю Маргарет Тетчер в "Залізні леді" 2012 року.

Читайте також: Гра Cyberpunk 2077 запускатиметься навіть на "слабких" PC

Кого зіграє Меріл Стріп? Якщо Стріп все ж потрапить в гру, її роль, ймовірно, буде значно менше, ніж у Рівза. Але вона зможе зіграти настільки ж ефектно, як в кіно, переконаний квест-директор CD Projekt RED.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно