Деталі оновлення. В Call of Duty: Modern Warfare користувачам буде доступна мультиплеєрна мапа Donetsk Downtown, на якій одночасно зможуть грати до 32 гравців. Поділ та найменування команд не матимуть нічого спільного з існуючими формуваннями. Не буде такого, що умовно "сили ДНР" битимуться з "Нацгвардією".

Читайте також: Epic Games подала позов до суду проти "балакучого геймера": причини скандалу

Крім того, картка не відтворює реальні бойові дії, зате на одному зі скріншотів можна розгледіти занедбаний стадіон, який нагадує Донбас-Арену.


Стадіон в Call of Duty: Modern Warfare, який схожий на "Донбас-Арену"

Також слід зазначити, що Донецьк не фігурує серед локацій сюжетної кампанії, тобто якихось заздалегідь заготовлених сцен, пов'язаних з містом теж не буде.


Скріншот з гри Call of Duty: Modern Warfare

Трейлер нової локації в грі Call of Duty: Modern Warfare – дивіться відео

Центральна частина Донецька служить лише декорацією. Крім Донецька, в списку мультіплеєрних карт є сирійське поселення і навіть лондонська площа Пікаділлі.

Читайте також: На гру Cyberpunk 2077 чекає приголомшливий фінансовий успіх, – аналітики

Пояснення авторів гри. Розробники Modern Warfare запевнили, що хочуть зобразити жорстокість сучасних битв набагато сміливіше, ніж зазвичай собі дозволяють ігри, але платою за це стала заміна реальних країн і угруповань на вигадані. Приміром той же Донецьк фігурує в Call of Duty: Modern Warfare під назвою Верданськ.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно