Про це повідомляє 4PDA.

Читайте також: Чому на старті гра Battlefield V не отримає "Королівської битви"

Геймери, незважаючи на часом негативний образ в масовій свідомості, теж не позбавлені благородних почуттів. Вони допомагають товаришам, беруть участь в благодійних акціях і часто приходять на допомогу нужденним. Не всі, втім, готові з такою серйозністю ставитися до розваг і ігрового співтовариства, а тому благородну акцію перервали найнедорочнішим для випадку способом.

Багато країн колишньої Антанти відзначають 11 листопада День перемир'я, установлений на честь підписання договору про завершення Першої світової. У цьому році свято зустрічали з особливим розмахом: з моменту укладення угоди пройшло рівно 100 років.

На честь такої події геймери провели особливий захід і ненадовго забули про ворожнечу. Battlefield 1 була обрана не випадково: дії в бойовику розгортаються саме в часи війни початку XX століття. Гравці припинили стрілянину, ознаменувавши тим самим кінець збройного конфлікту.

Флешмоб в Battlefield 1 – дивіться відео

Раптовим затишшям на поле бою, на жаль, скористався один з учасників битви. Літак відкрив вогонь по бездіяльним фігурам на пляжі. Судячи з чату, він був не єдиним: бійці скаржилися, що деякі не дотрималися плану і продовжили битися.

Пізніше пілот вибачився за свої дії. Втім, навіть незважаючи на не зовсім злагоджену роботу, акцію відзначили профільні видання: задумка флешмобу була дійсно гідною.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно