Що відомо про новий спосіб зламу

Цікаво: Назвали найкращий безкоштовний антивірус

Вразливість BlueFag дозволяє хакерам в "тихому" режимі передати шкідливе ПЗ на смартфони під управлінням Android 8 Oreo і Android 9 Pie. При цьому власник пристрою не отримає ніякого попередження про те, що на гаджет були відправлені будь-які файли.

Як використовують "діру" в безпеці

Зловмиснику досить дізнатися MAC-адресу Bluetooth-модуля пристрою, який часто легко вирахувати за MAC-адресою в мережі Wi-Fi, оскільки виробники смартфонів зазвичай використовують єдиний модуль для обох протоколів.

Фахівці компанії ERNW, що спеціалізуються на комп'ютерній безпеці, відзначили, що вразливість BlueFag не працює на смартфонах з ОС Android 10. Що стосується версій системи до Android 8, то не виключено, що вони також схильні до злому.

Що кажуть в Google

Google поки не відреагувала на цю вразливість, а фахівці ERNW лише рекомендують оновити смартфон до Android 10, або, якщо гаджет гарантовано не отримає апдейта, змінити його на новий.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно