Що відомо про нову функцію? Функція автоматичного відключення порту USB раніше була доступна лише власникам деяких смартфонів Samsung.

Читайте також: Android 10 офіційно анонсували: що нового отримають користувачі

Тепер Google вирішила зробити її штатною для всіх Android-ґаджетів. У разі забруднення, перегріву або попадання води система автоматично відключить порт, попередивши подальшу зарядку пристрою в невідповідних умовах.

Як вона працює? Власники апаратів з встановленою Android 10 отримуватимуть відповідне повідомлення про перегрів USB-порту з рекомендацією очистити його від забруднення і перевірити кабель. Повідомлення буде відображатися паралельно з блокуванням порту до тих пір, поки користувач не підтвердить його перегляд або не погодиться продовжити використання апарату на свій страх і ризик.


Як працюватиме нова функція

Для Android 10 пристрій знаходиться в "критичному стані" при підвищенні температури вище 60 градусів. Аварійний режим включається при досягненні температури в 65 градусів.

Нововведення покликане запобігти можливій поломці або мимовільному загорянню смартфонів під час зарядки.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно