Ця система вже успішно працює у 24 країнах світу і незабаром з'явиться в Україні.

Важливо Дитяча смертність в Україні: скільки дітей загинули за 2020 рік – причини

Як заявив Михайло Федоров, шанси знайти зниклу дитину зростають, коли більше людей шукають її. Особливо в перші 24 години, додав міністр цифрової трансформації.

Як працює AMBER Alert

  • Спеціальна система оперативних оповіщень з'явилась у США у 1996 році. У разі зникнення дитини фейсбук поширить сповіщення AMBER серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де його або її бачили востаннє.
  • Ці сповіщення міститимуть детальну інформацію та фотографію дитини. Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого чи зниклу, а також поділитися ними з друзями на платформі.

Коли зникає дитина, найважливіше, що ми можемо зробити, – якомога швидше поінформувати про це громадськість. Сподіваємося, що надаючи потрібну інформацію потрібним людям у потрібний час, допоможемо зниклим дітям якнайшвидше повернутися до своїх сімей,
– зазначила керівниця відділу довіри та безпеки Facebook Емілі Вачер.

За словами голови Національної поліції України Ігоря Клименка, система допоможе об'єднати зусилля поліції й всієї фейсбук-спільноти заради однієї мети – врятувати дитину від можливої небезпеки.