Як розповіли 24 каналі у пресслужбі Grammarly, Google Документи — це одна із найпопулярніших у світі платформ для роботи з текстом. Тож оновлений функціонал вирішили додати саме у цьому сервісі.

До теми Google істотно змінив Gmail: фото і відео нового дизайну

Оновлення стане доступним для усіх користувачів Grammarly протягом липня.

Що нового

Після оновлення користувачі Google Docs отримують такі нові функції:

  • Рекомендації онлайн-сервісу Grammarly можна переглядати в окремій боковій панелі. Щоб її відкрити, потрібно натиснути на зелену літеру G або червону цифру, яка з'явиться у правому нижньому куті вікна.
  • Налаштовувати цілі тексту й отримувати рекомендації. Це дає змогу обирати цільову аудиторію, рівень формальності та сферу комунікації, щоб отримувати рекомендації за ними.
  • Також користувачі Google Docs отримають доступ до більшої кількості порад, зокрема й щодо чіткості повідомлення.

Важливо Новий тип DDOS-атаки може покласти інтернет в усій країні, – РНБО

Що відомо про Grammarly?

Цей український стартап, що допомагає з написанням тексту англійською. Система на базі штучного інтелекту визначає помилка, дає поради щодо написання і навіть може визначити тон повідомлення.

Станом на 2019 рік сервісами Grammarly користувались понад 20 мільйонів людей. Grammarly потрапила до рейтингу "Найінноваційніших компаній світу 2019" в категорії "Штучний інтелект" за версією видання Fast Company та до списку "Найкращих компаній для запуску кар’єри 2020" за версією Wealthfront.