Видання ain.ua розповіло історію київської пенсіонерки, яка зламала цей стереотип.

56-річна пенсіонерка Тетяна Станіславівна 25 років пропрацювала завідуючою в клінічній лабораторії, в лабораторному центрі головного військового госпіталю.

Читайте також: Українці перемогли на Всесвітній олімпіаді з робототехніки

У 52 роки вона вийшла на пенсію. Вона займалась домашньою роботою та внуками, але паралельно відвідувала заходи фонду «Життєлюб», який займається організацією дозвілля літніх людей і шукає роботодавців для пенсіонерів.

В організації жінці порадили спробувати сили в стартапі Petcube.

Я нічого не знала про цю компанію, але відразу погодилася попрацювати. Я багато років була керівником, у мене завжди була велика відповідальність за людей, а тут потрібно було просто робити свою роботу і відповідати за себе. Співробітники доброзичливі, всі показують і розповідають, а ще багато посміхаються. По офісу бігають собаки і тикають в тебе своїм мокрим носом,
– розповіла Тетяна.

У компанії її навчили працювати з нейромережею. Далі їй видали ноутбук. Вона працює вдома по 5-7 годин на день. Її основне завдання: дивитись відео і аудіо, визначати джерело звуку і відправити результат нейромережі.

Та на цьому жінка не планує зупинятись – вона хоче відвідувати комп'ютерні курси та курси англійської.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно