Корабель Антарес мав вантажний супутник для Міжнародної космічної станції (МКС), який і був сконструйований українцями.

Читайте також: "Мисливець за планетами" надіслав на Землю перший тестовий знімок: вражаюче фото

Це вже дев'ятий політ за програмою постачання МКС. Місія має назву Cygnus CRS OA-9.

Пішла ракета! Співпраця України із США у космічній сфері розвивається!
– прокоментував подію Чалий.

Корабель має принести на станцію 3268 кілограмів вантажу, зокрема тонну матеріалів для наукових досліджень, на 100 кілограмів – приладів для МКС, близько 800 кілограмів їжі та речей для екіпажу, 132 кілограмів обладнання для космічних "прогулянок", центнер комп'ютерної техніки, понад 80 кілограмів установки NanoRacks з кубсатамі і приблизно 13 кілограмів апаратури для російського відсіку.

Antares – це одноразова ракета американської компанії Orbital ATK, яка використовує її для запуску вантажівок Cygnus за програмами NASA на МКС. За всю історію запуску ракети, єдиний раз не мав успіху – у жовтні 2014 року ракету на зльоті підірвали через несправність.

Що таке МКС? Це космічна станція на орбіті Землі, створена для наукових досліджень у космосі. МКС стала спільним проектом між NASA і Роcкосмосом. Для виконання різноманітних робіт астронавти періодично здійснюють виходи у відкритий космос. Станом на травень 2017 року на рахунку членів МКС 200 виходів у космос загальною тривалістю 1247 годин і 55 хвилин.