Глава держави наголосив, що хотів би швидше побачити виконання указу № 497 "Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету", підписаного у липні 2019 року, повідомляє сайт президента України.

Цікаво Де найбільше використовують 4G-інтернет в Україні – цікава інфографіка

Володимир Зеленський зазначив, що життя Українців в умовах пандемії змінилося та більше перейшло в онлайн. Люди купують ліки, продукти та інші послуги в мережі, тому пришвидшення темпів якісного покриття саме зараз – вкрай необхідне.

Зараз в Україні 5 тисяч 800 маленьких містечок, де немає зв’язку. Я сам бачу це, коли їжджу в ці містечка. І не секрет, що на деяких дорогах люди по півгодини не мають жодного зв’язку взагалі. Треба змінювати це, і змінювати швидше,
– сказав президент.

Разом з тим Зеленський відзначив втішну статистику за квітень, яка свідчить про перше розгортання швидкісного мобільного інтернету у 870 населених пунктах, де проживає 390 тисяч осіб.

"Це можливо. Давайте рухатися швидкими темпами й надалі", – наголосив він.


Обговорення можливостей пришвидшеного розгортання мережі 4G

На зустрічі також обговорили необхідні законодавчі ініціативи для пришвидшення покриття мобільним зв’язком, потребу співпраці з місцевою владою та можливість розробки державно-приватних проектів у цьому напрямі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно