Як передає Gizchina, фірмовий магазин Xiaomi був зачинений 76 днів, в тепер працює, щоправда з дезінфекцією і регулярним вимірюванням температури.

До теми Кількість хворих на коронавірус в Україні: онлайн-карти, що моніторять ситуацію

Окрім того, компанія відновила роботу своєї штаб-квартири в Ухані.

Деякі обмеження залишаються

Xiaomi кажуть, що після офіційного відновлення роботи в цій штаб-квартирі теж будуть впроваджувати жорсткіші заходи щодо запобігання можливих заражень.

Більшість співробітників офісу Xiaomi в Ухані – інженери, і жоден із 2 тисяч співробітників не заразився вірусом.

Відтак, повинні будуть пройти період ізоляції, а також будуть усім працівникам будуть робити тести на COVID-19 перед початком роботи. Після цього щодня усім будуть перевіряти температуру: і співробітникам, і клієнтам.

Звичайно, усі співробітники отримують предмети першої необхідності для захисту – це дві маски для обличчя, дезінфікуючий засіб і антибактеріальний дезінфікуючий засіб для рук.

Також співробітникам заборонено заходити в офісний ліфт більше ніж по п’ять осіб. При цьому стояти в ліфті можна тільки відповідно до спеціальних позначок на підлозі.

Ситуація в Ухані

Місто закрили на карантин 23 січня. Після цього 10 тижнів у місті, і в цій провінції загалом, запровадили жорсткий карантин. Однак, зараз у Китаї кількість випадків зараження істотно знижується. Тож 29 березня Китай офіційно повідомив про зупинку епідемії коронавірусу в країні.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно