Лідери обох ворожих таборів, які беруть участь у війні, закликали утриматися від віртуальних битв на час свят. Для цього вони опублікували на форумі Reddit спільну заяву.

Цікаво Ігровий симулятор польотів Microsoft Flight Simulator отримав підтримку VR

Що відомо

У війні беруть участь дві сторони: коаліція PAPI, яка включає Test Alliance Please Ignore, Pandemic Horde і безліч менших кланів, та об'єднання The Imperium з альянсом Goonswarm на чолі.

Керівники альянсів попросили свої команди не влаштовувати битви 24 і 25 грудня, щоб всі змогли насолодитися різдвяними святами. Враховуючи, скільки триває ця війна, усі зрадіють перемир'ю.

На поточний момент конфлікт розгортається в секторах з нульовим захистом регіону Delve. Він належить альянсу Goonswarm, але коаліція PAPI поступово відвойовує цю територію і навіть зуміла звести там особистий Keepstar — місцевий еквівалент "Зірки смерті". Тим часом The Imperium діє політичними методами і переманив на свій бік кілька альянсів середньої ланки.

Що таке EVE Online?

Це масова онлайн-гра, симулятор космосу та космічних битв, запущена у 2003 році. Гравці можуть керувати власними космічними кораблями, подорожувати по всесвіту, в якому нараховується понад 7 500 зоряних систем, вступати до різноманітних фракцій. Гра славиться своєю реалістичністю в плані економіки та політики. А також масовими війнами та битвами.