Що відомо про тестування? Система моніторингу Urban Air Mobility (UAM) буде керувати літаючим транспортом в різних населених пунктах, повідомляє SlashGear.

Читайте також: Nissan анонсувала свій електромобіль майбутнього: відео

Urban Air Mobility, за заявою розробників, дасть змогу малим повітряним суднам уникати проблем при польоті, включаючи можливість зіткнення. В ході спільних тестів Uber та NASA фахівці обох компаній планують з'ясувати, яка інформація необхідна для створення нової інфраструктури. Йдеться не лише про пасажирський літаючий транспорт, а й про дрони служб доставки.

На даний момент не планується піднімати в повітря справжній авіатранспорт: в ході попереднього тестування комп'ютерні системи NASA і Uber будуть об'єднані для моделювання різних сценаріїв польотів на низьких висотах.

Інші партнери. У найближчі місяці аерокосмічне агентство збирається залучити до спільної роботи й інших партнерів в галузі повітряних перевезень.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно