Про це повідомляє 4PDA.

Читайте також: Samsung Galaxy S10: сканер відбитків до смартфона розроблять одразу кілька компаній

Про те, що на екрані OnePlus 6T періодично виникають помилки із дисплеєм незрозумілого походження, користувачі почали повідомляти на офіційному форумі компанії ще на початку листопада. Спочатку мова йшла про поодинокі випадки, проте кількість скарг продовжує зростати з кожним днем.

Відзначається, що повне скидання, перезавантаження або оновлення прошивки не допомагають позбутися від артефактів дисплея. Деякі стверджують, що "хвиля" з пікселів пробігає по екрану відразу після того, як смартфон був розблокований за допомогою сканера відбитків пальців або функції розпізнавання обличчя.

Що не так з дисплеєм OnePlus 6T – дивіться відео

До слова, один з власників "потерпілого" смартфона навіть завантажив на YouTube короткий відеоролик, який чітко демонструє дефекти картинки, які з'являються час від часу.

Користувачі, які повідомили про неполадки OnePlus 6T сподіваються, що проблема носить програмний характер і буде виправлена ​​з найближчим оновленням. Деякі, втім, припустили, що проблема пов’язана з апаратною частиною смартфона, і виправити її можна лише заміною самого пристрою по гарантії.

Представники OnePlus ситуацію поки не коментують.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно