Як повідомили у прес-службі компанії, в першу чергу обирали відділення з найбільшим трафіком в обласних центрах і містах, а також у селищах з населенням понад 2 тисячі людей.

Читайте також:  Львівський стартап залучив 150 тисяч доларів інвестицій

"Банківська система України обслуговує лише 66% всіх українців, при цьому охоплення поштових відділень - 100% населення. Тепер відділення Укрпошти дає змогу використовувати сучасні платіжні системи у великих містах і населених пунктах з більш ніж 2 тисяч жителів", – розповів Онур Алтінбаш, віце-президент та гендиректор Verifone в Південно-Східній Європі, країнах Балканського регіону та Туреччини.

Окрім того, Укрпошта запустила мобільний додаток для Android і iOS, API й особистий кабінет - для бізнес користувачів. Також чат-боти компанії доступні у месенджерах Facebook, Viber та Telegram. 

До речі, у червні через POS-термінали було здійснено 206,6 тисяч безготівкових операцій на суму понад 92,5 мільйонів гривень у майже 3 тисячах поштових відділеннях Укрпошти. Щомісяця кількість безготівкових платежів через POS-термінали в поштових відділеннях продовжує  зростати.

Що відомо про Verifone? Це американська багатонаціональна корпорація зі штаб-квартирою у Каліфорнії. Вона надає технології для електронних платежів і послуг. Обладнання компанії встановлене у понад 150 країнах світу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно